יוסף וכתונת הפסים מחזמר

יוסף וכתונת הפסים מחזמר

מחזמר חדש לילדים ביכובה של רינת גבאי המבוסס על סיפורו המרתק של יוסף, בנו האהוב של יעקב, שגורלו נקלע לתהפוכות דרמטיות. ההצגה לוקחת את הילדים למסע מרתק אל תוך עולם התנ"ך, שכוללת רגעים של אהבה, קנאה, בגידה ותהפוכות גורל.

קצת על המחזמר

ההצגה מספרת את סיפורו של יוסף, נער צעיר ומוצלח שחווה קנאה ושנאה מצד אחיו. אביו, יעקב, מעניק לו כתונת פסים יפהפייה כאות לאהבתו, מה שרק מגביר את כעסם של אחיו. יום אחד, מוכרים האחים את יוסף לעבדות במצרים, שם הוא עובר תהפוכות רבות. למרות הקשיים, יוסף מצליח להתגבר על כל המכשולים, ואף עולה לגדולה ומתמנה למשנה למלך מצרים.

יוסף וכתונת הפסים היא הצגה לכל המשפחה. ובעיקר לילדים שיהנו מהסיפור המרתק, מהשירים המקוריים ומהתפאורה המושקעת. הצגה זו היא הזדמנות נהדרת להכיר את סיפורו של יוסף בצורה חווייתית ומהנה, תוך שילוב מסרים חינוכיים חשובים כמו חשיבות האמונה, הנאמנות והסליחה. 

ביקורות על המחזמר

המחזמר זכה לביקורות חיוביות רבות. המבקרים שיבחו את התפאורה, השחקנים ואת המסרים החשובים העומדים מאחורי הסיפור התנ"כי הזה שנוגע לכולנו כיהודים.

הנה מספר ציטוטים מביקורות על ההצגה:

  • "הצגה מרהיבה לכל המשפחה! הילדים שלי לא הפסיקו לשיר ולרקוד לאורך כל ההצגה." – ידיעות אחרונות
  • "מחזמר מרגש ומעורר השראה עם מוזיקה נהדרת." – הארץ
  • "חוויה תרבותית מיוחדת במינה שלא כדאי לכם לפספס." – מעריב
  •  

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

בהשתתפות: רינת גבאי, אביעד בנטוב, שירלי לוי, עילי צ'פמן, גיא פרידמן, אורי נגר, ראם קופולוביץ' ועוד
כתיבת מחזה: דורון מור
כתיבת שירים: דורון מור ורינת גבאי
לחנים: רינת גבאי
עיבוד מוזיקלי: חזי שקד
כוריאוגרפיה: שירן אליהו
צילום: ניר סלקמן עיצוב גרפי: עדי ברק

מומלץ לגילאים 2 – 12
משך ההצגה: שעה

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם