האמיני יום יבוא הצגה

האמיני יום יבוא הצגה

בואו לראות מקרוב את סיפור חייה של יפה ירקוני, סיפור מעורר השראה בחיים לא פשוטים עם מציאות קשה שבסוף מוביל לסוף סוחף ומצליח. כל הרגעים המרכזיים והחשובים בחיי בתוך הצגה אחת. התקרית הדרמטית שלה בראיון שהתראיינה בגלי צה"ל, האהבה הראשונה שלה שנפל כחייל בקרב על נהר סניו במהלך המלחמה, בעלה השני במערכת יחסים מורכבת עם קשיים ואכזבות וכמובן הפריצה הגדולה שלה לעם היהודי ולתודעה הישראלית. תיאטרון הבימה מציג לנו ביוגרפיה על אחת מאייקונים של המדינה! בכיכובם של שחקני התיאטרון: גילה אלמגור, עינת שרוף/ גלית גיאת ואילי עלמני שכולן בתפקיד (יפה ירקוני) רק בפרק זמן שונה. בנוסף, עוד הרבה שחקנים מוכשרים.

הצגה נותנת לנו לראות מקרוב בבימת התיאטרון את הביוגרפיה המלאה של אחת מכוכבות העל של מדינת ישראל, על שם "האמיני יום יבוא". 

סיפור מרגש על חיים מתלתלים שהצליחה לנצח את לב הציבור. העלילה המרכזית חושפת את הדרמה הגדולה בחייה, כאשר ראיון בתוכנית טלוויזיה, "גלי צה"ל" הופך את הזמרת בן רגע לאויבת העם היהודי, הואשמה בבגידה ואף אוימה ברצח. בנוסף, עוד הרבה דרמות וסיפורים מרתקים על יפה ועל הפריצה הגדולה שלה בתור זמרת, חיי הנישואים עם בעלה השני שעוררו מחלוקות רבות בדעת הקהל וגם איבוד האהבה הראשונה שלה לאחר שנפל בקרב על המדינה כחייל בצה"ל. בואו לראות את ההמשך המרתק על הבמה המרכזית אשר נמצאת בתל אביב – תיאטרון הבימה!

סיפור חייה של יפה ירקוני מהווה לא רק ביוגרפיה אישית, אלא גם שיעור על תרבות ומציאות החיים בישראל בתקופת ראשית המדינה. היא מגלה לנו את המאבקים והאתגרים שהתמודדה אישית ולאומית במהלך חייה, מה שמספק לקהל רקע עמוק והבנה מורכבת יותר על המקורות התרבותיים וההיסטוריים של המדינה.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: תיאטרון הבימה

מחזה מאת: גיא מרוז

דרמטורגיה: אלון אופיר, ארז דריגס

בימוי: אלדר גרויסמן

בהשתתפות: יפה ירקוני (70): גילה אלמגור, יפה ירקוני (50): עינת שרוף/ גלית גיאת, יפה ירקוני (20): אילי עלמני,  ליליאן ברטו, פיני קדרון, טל מוסרי, עודד לאופולד, גל גולדשטיין, שחר רז, טל קלאי, מתן שביט, מאיה מדג'ר, רונית אפל, עודד סנדטש, אלינור פלקסמן, אביתר בר דוד

 
זמן ההצגה:שעה ו-45 דקות
 
הצטרפו אלינו בשביל להנות ממגוון רחב של הצגות ואירועים, חדשים וישנים, לכל הגילאים ולכל הז'אנרים המתאימים לכם ומתקיימים בכל ימות השבוע, כולל סופי שבוע ושבת.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם