השכנים מלמעלה הצגה

השנים מלמעלה הצגה

מדובר בעוד הצגה עם אידיאולוגיה מרתקת וסוחפת על זוג נשואים שנמצא בזוגיות משעממים עד שהם מגלים לראשונה על השכנים מלמעלה שמשנים להם את תפיסת הזוגיות ומלמדים אותם עולמות חדשים שעוד לא הכירו לפני… דרמה קומית מאת ססק גאי ובבימוי של נתן דטנר, מבשלים לנו יצירת מופת על הבמה של תיאטרון הבימה. כרטיסים למופע שבתל אביב זמינים לרכישה.

עלילת הסיפור מתמקדת בזוג, דפנה וניר, זוג רגיל לחלוטין בשכונת מגורים רגילה שחיים חיי נישואים משעממים ללא עניין עד שהם מגלים לראשונה את השכנים שלהם מלמעלה… הסיפור ממשיך ומתפתח באופן בלתי צפוי כי השכנים מלמעלה מייצגים את ההפוך מדפנה וניר, זוג מודרני ופרוע עם רעיונות מופרעים ומיניים כמו לדוגמה, חילופי זוגות ולמידת התנסויות של דברים חדשים. אז מה יקרה ששני הזוגות יפגשו לראשונה וילמדו להכיר את התרבויות השונות אחד על השני? ואיך דפנה וניר הזוג המשעמם יגיבו להתנסויות חדשות שהשכנים מלמעלה יצאו להם? בואו לגלות את ההמשך הקיצוני והמרתק בהצגה חד פעמית בה הבמאי נתן דטנר, מצליח לשלב בצורה מוכשרת בין סצנות של דרמה לבין רגעים של הומור, ובצוות מוכשר של שחקנים ועוזרי הפקה שדואגים להראות לנו את המופע והדמויות בצורה האפקטיבית ביותר.

בסופו של דבר ההצגה החדשנית למבוגרים, שכנים מלמעלה, מביאה את הצופים לגילוי מעמיק על חיי הנישואים המודרניים.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: תיאטרון הבימה
מאת: ססק גאי
בימוי: נתן דטנר
בהשתתפות: נורמן עיסא, אסנת פישמן, אודי רוטשילד, עדנה בליליוס

זמן ההצגה: שעה וחצי

לגילאי 16 ומעלה

לעוד מבחר רחב של תכנים ותוכניות בילוי ניתן לחזור לעמוד הראשי של פורטל טיקטאק ולהנות מעולם שלם של הופעות והצגות ואף לוח קונצרטים ייחודי הפרוס ברחבי הארץ. בנוסף לכך ניתן למצוא באתר מבחר רעיונות בילוי לשבת וסופ"שים ולא פחות לאמצע השבוע.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם