אדיפוס הקאמרי

אדיפוס הקאמרי

הצגה שלא שווה לפספס! אדיפוס בכיכובו של עמוס תמם, בבימויו של עירד רובינשטיין ועיבודו של רוברט אייק. ההצגה, המבוססת על הטרגדיה הקלאסית מאת סופוקלס, זכתה לביקורות מצויינות מהקהל ומהמבקרים בשל עיבודה המקורי, הבימוי המבריק והמשחק המשובח של צוות השחקנים.

במידה ואתם מחפשים הנחות וכרטיסים זמינים לרכישה כנסו עכשיו לקישור המופיע למעלה⬆️

טריילר קצר על ההצגה של תיאטרון הקאמרי "אדיפוס"

עלילת ההצגה

עלילת מתרחשת בזמן ערב בחירות, כאשר אדיפוס, מועמד מוביל, מבטיח לטהר את המערכת הפוליטית משחיתות. אולם, ככל שההצגה מתקדמת, מתגלה שאדיפוס עצמו אינו נקי מאשמה, ואף נושא עמו סוד אפל העומד להטיל צל כבד על עתידו.

אך גורלו של אדיפוס טומן בחובו סוד אפל: נבואה עתיקה גרסה שעליו ירצח את אביו וישכב עם אמו. אדיפוס, נחוש להוכיח את גורלו ויוצא לחקור את עברו. ככל שהוא מתקרב אל האמת, כך מתגלים סודות אפלים עוד יותר, והוא נאלץ להתמודד עם שאלות קשות על זהות, גורל ובחירה חופשית.

האם בסופו של דבר אדיפוס יצליח להתגבר על עברו ויעמוד בהבטחתו לטהר את המערכת הפוליטית?
בואו לגלות את המשך עתידו בהצגה סוחפת ומרתקת המתאימה לכל המשפחה.

אדיפוס ביקורת

רובינשטיין ידוע בבימוייו המקוריים והנועזים, וגם בהצגה זו הוא אינו מאכזב. הוא מביים את ההצגה בקצב מהיר ומרתק, תוך שימוש יעיל בתפאורה, בתאורה ובתנועה. צוות השחקנים מגיש משחק משובח, בראשותם של עמוס תמם בתפקיד אדיפוס וקרן מור בתפקיד יוקסטה. תמם מציג דמות מורכבת ואנושית של אדם הנאבק עם גורלו, ומור מגישה דמות נשית חזקה ומעוררת אמפתיה.

אדיפוס היא הצגה מומלצת לכל חובבי התיאטרון. זוהי הצגה מרתקת, מרגשת ומעוררת עניין, המציגה עיבוד מקורי ומרענן לטרגדיה קלאסית. ההצגה מעוררת שאלות נוקבות על גורל, על בחירה ועל מוסר, והיא תשאיר אתכם מרותקים על מושבי התיאטרון.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיקים:

תיאטרון חיפה 
תיאטרון הקאמרי

בהצגה עישון מתערובת צמחים, עירום חלקי וקול נפץ

מחזה: רוברט אייק
נוסח עברי: אלי ביז'אווי
בימוי: עירד רובינשטיין
תפאורה: ערן עצמון
תלבושות: אורן דר
מוזיקה: רועי ירקוני
תנועה: עמית זמיר
תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)
וידאו: גיא רומם
ע' במאי: כנען אליאל
משתתפים: עמוס תמם, קרן מור, מרים זוהר, שהם שיינר, נעמה שטרית, אלון סנדלר, יצחק חזקיה, אבי טרמין, דולב אוחנה, מיכאל כורש, נועה טסה.
קרדיט לוידאו: באדיבות תיאטרון הקאמרי

קרדיט לתמונה: אלה אוזן

לא תותר כניסת מאחרים

זמן ההצגה: שעה ו-40 דקות

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם