אלאדין ויסמין מיכל הקטנה וטל מוסרי

אלאדין ויסמין מיכל הקטנה וטל מוסרי

אלאדין ויסמין המופע המרהיב של פסח 2024 מגיע אלינו לסבב הופעות בכל הארץ ובכמות של 50 הצגות בלבד. המופע במיוחד עבור ילדים בגילאי 2-10, בזמן החג המיוחד של פסח. בבימויו מרהיב של אודי גוטשלק ובכיכובם של מיכל הקטנה וטל מוסרי שמגלמים את אלאדין ויסמין. המופע מציג את העלילה המוכרת של סיפור הילדים המצליח רק שבהצגה הזאת אתם תיחשפו לחוויה מקורית חדשה עם הרבה צבע ומוזיקה של השירים המקוריים במופע מושקע וחד פעמי במיוחד לפסח.

עלילת הסיפור מתרחשת בממלכה קסומה כאשר אביה הסולטאן של יסמין הנסיכה מחליט שזה הזמן הנכון בשבילה למצוא חתן ולהתחתן, אך יסמין אינה ממהרת לזה בכלל, ומחליטה לדחות את כל החתנים שהוא מביא לה ובמקום זה היא רוצה לרכוש ידידים מהסיבה הפשוטה שמעולם לא יצאה מהארמון שלה. העלילה מתחילה להסתבך כאשר היא בורחת מהארמון ויוצאת להרפתקה מסוכנת כדי למצוא חברים חדשים.

רגע לאחר מכן, יסמין מגיעה אל השוק של אגרבה שם היא פוגשת לראשונה את אלאדין ילד רעב שזקוק למזון ומחליטה לצאת לעזרתו ולהביא לו פרי מהשוק, אך יסמין שלא מכירה את החוקים מחוץ לארמון מבינה מהר מאוד שזה נחשב לגנבה. אלאדין שמתאהב בה ישירות, נחלץ לעזרה של יסמין ונתפס בחוסר מזל בידי ג'אפר הווזיר המלכותי, אלאדין מבין שיש רק דבר אחד שיכול להוציא אותו מהכלא וזה מנורת הקסמים שבתוכה נמצא הג'יני, מגשים המשאלות.

ביחד, אלאדין ויסמין יוצאים למסע מאתגר עם משימה מסוכנת בדרך שיכול לשנות את גורלם! 

אז בואו להנות מהצגה קסומה ומלאה ברגשות שיביא לילדכם חוויה בלתי נשכחת במופע חד פעמי ומשוגע.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיקים:
שוברי קופות ישראל
היכל התרבות כרמיאל ע"ש
 
בכיכובם של מיכל הקטנה וטל מוסרי ובבימוי של אודי גוטשלק
 
מפיקים ראשיים: אסי סתיו & אלעד יוסף מגן – שוברי קופות
בימוי: אודי גוטשלק
ייעוץ אומנותי: ענבלי לוי רהב
כוראוגרפיה: גילי גבל
לחנים והפקה מוזיקלית: זיו רהב
עיצוב תלבושות: אלה קולסניק
הפקה בפועל: קרן בובליל קרישפין
עיצוב גרפי: עדי ברק
זמן ההצגה: שעה וחצי, כולל הפסקה
מומלץ לגילאים 2 – 10
 
מחפשים תכנים נוספים או כרטיסים להצגות נוספות לפסח או לכל ימי השנה? באתר טיקטק ניתן בכל עת לצפות במגוון תכנים ואטרקציות ומבחר פעילויות שונות לכל המשפחה, לדייטים ואפילו לעצמכם בלבד. ניתן להתרשם ממבחר מופעי תרבות, סטנדאפים ופעילויות ייחודיות.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם