המחזמר מגילת אסתר

כרטיסים למחזמר מגילת אסתר

עוד הצגה עטורת כוכבי ילדים, ובראשה רינת גבאי שתשחק בתפקיד אסתר המלכה! מחזמר שכל כולו מבוסס על סיפור מגילת אסתר. הפקה שמציגה את הסיפור באור חיובי ושמח, עם הרבה הומור, ובמיוחד, חינוכית מאוד לילדים שלכם! אז תכינו את עצמכם ואת ילדכם לחוויה מוזיקלית מרתקת ומרגשת, ובואו לחגוג איתנו את חג הפורים באופן מיוחד ובניצחון היהודים!

טעימה קטנה מהמחזמר "מגילת אסתר"
שנה שעברה

סיפור עם היהודים הידוע עכשיו בגרסה מחודשת לכבוד פורים, על במת התיאטרון. הסיפור במחזמר נאמן למקור ומציג לו את הדמויות הדומיננטיות במגילה, את אסתר המלכה אשת מרדכי שמתמודדת עם מציאות קשה שבה המן הרשע רוצה להשמדת העם היהודי. אסתר יוצאת למשימה קשה ומסוכנת עבורה, אך היא מחליטה להתגבר על החששות והחששות האישיים שלה ומסכנת את עצמה כדי להציל את העם שלה, עם היהודים.

באמצעות מעשים חכמים ומרגשים, היא מצליחה להפיל את המן הרשע ולשמור על עם ישראל מנזק עצום. הצגה חינוכית שמלמדת על חוזק הרוח האנושי והיכולת להתמודד עם אתגרים וסיכונים גדולים. מחזמר עם מיטב השירים שאנחנו מכירים במגילת אסתר. עם הפקה תקציבית מרשימה מאוד! אז לסיכום, בואו להנות עם רינת גבאי ועוד שחקנים רבים בהצגת ילדים כיפית ומצחיקה שמלאה בצבעים ותוכן על העם היהודים, בסבב הופעות לכל הארץ!

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

משתתפים: רינת גבאי, אביעד בנטוב, גיא פרידמן, אורטל עמר דודי גזית ועוד…
צילום: שי הנסב
בימוי: דורון מור
כתיבה: נועה ברנר
עיבוד מוזיקלי: רן אביב
תלבושות: אלה קולסניק
 
 
משך: שעה ורבע

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם