הקוסם מארץ עוץ הצגה

הקוסם מארץ עוץ הצגה

הכירו את אחד מסיפורי האגדות המצליחים שנעשו בעולם הפנטזיה, רק שהפעם תוכלו לראות את הסיפור על במת תיאטרון! סיפור מרתק על דורותי, ילדה יתומה, נשאבת לארץ מלאה בקסמים ופנטזיות. כאשר היא יוצאת למסע מופלא ומשותף עם ארבעה חברים שכל אחד מנסה להגשים את חלומותיו האישיים. אז בואו להצטרף למסע של רגשות והרבה מאוד הומור בהצגה קלילה ומהנה שמתאימה לילדים וכמובן, לכל המשפחה.

עלילת הסיפור מתחילה שדורותי, ילדה יתומה, חייה בחווה בערבות קנזס יחד עם דודתה, הדוד הנרי וכלבתה טוטו. אך לפתע פתאום! סופת טורנדו פוגעת בדורותי ומובילה אותה לארץ קסומה בשם "ארץ עוץ".

בזמן שדורותי לא מבינה היכן היא נמצאת, בדרך היא פוגשת חברים חדשים שיוצאים איתה למסע, איש הפח, הדחליל והאריה, שכל אחד מהם מחפש להגשים מטרה אחרת! האריה רוצה רוצה להיות אמיץ, איש הפח רוצה לב והדחליל רוצה שכל. ביחד, הם נפגשים עם הקוסם המסתורי שבעיר הברקת, הקוסם מחליט לעזור לדורותי והחברים שלה אך הם מגלים שיש להם משימה לא פשוטה, הם צריכים להרוג את המכשפה הרשעה… האם ביחד הם יצליחו במשימה והגשימו את החלומות שלהם?! הזמינו עכשיו כרטיסים להצגות ותגלו את ההמשך בחוויית תיאטרון נפלאה שלא תשכחו הרבה מאוד זמן! בין אם אתם ילדים או שאתם מבוגרים.

משתתפים:
לין אשרוב (דורותי), שלומי נתיב, זוהר כץ, דודי ברלב, שירלי איבשין, זוהר נבו, חלי חזן, עזריאל אשרוב ועוד.

זמן ההצגה: שעה וחצי, כולל הפסקה

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם