המלאך – בית ליסין

המלאך - תיאטרון בין לסין

חוויה מוזיקלית מלאה בצבעים וקסם, מהפקת תיאטרון בית ליסין בתל אביב! הצגת ילדים לכל המשפחה מלאה בהומור ופנטזיה שלוקחת אותנו לעולם של מלאכים, ואיך הם מתמודדים כאשר בורח להם מלאך לכדור הארץ ומתנהג כאחד האדם!

הסיפור עצמו משקף דרך ייחודית וחדשנית את היחסים בין המלאכים לבני האדם. בהצגה מוזיקלית קומית. המלאך הממונה מלכיאל, מחליט לשלוח את כל המלאכים לכדור הארץ, אל האדמה כאשר הוא מוחק להם את הזיכרון בעזרת השרביט הקסומה שלו! ברגע שהוא מכה את המלאכים בין האף לשפתיים הם שוכחים הכל ונשלחים אל האדמה! אך מה קורה כשמלאך אחד מחליט למרוד ולברוח אל כדור הארץ מבלי לאבד את הזיכרון שלו?! מה יעשה מלכיאל שיגלה שאבד לו מלאך?! איך יתמודדו המלאכים עם בני האדם הפשוטים ומה יעשה המלאך שברח מהשמיים?! בואו לגלות את ההמשך בחוויה מופלאה מלאה בריקודים ובשירה מוזיקלית. ההצגה לכל המשפחה ומומלצת בעיקר לילדים. משלבת איתה אווירה מרעננת ומצחיקה עם הרבה מאוד תוכן קסום והרפתקאות!

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

בימוי: ציפי פינס
תפאורה: כנרת קיש
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
מוזיקה: אמיר לקנר, אורן אלדור
תאורה: דולב ציגל
תנועה: תומר יפרח ע"פ גלעד קמחי
עוזרת בימוי: נעם ביצור
משתתפים: יניב לוי, מיטל נוטיק/הגר אנגל, ניב ניסים, אביעד בנטוב, אבירם אביטן, נופר אליהו, דור אלמקייס, יעל דובר, שגיב לוי, יניב שביט

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם