טרטיף – תיאטרון הקאמרי

טרטיף – תיאטרון הקאמרי

תיאטרון הקאמרי גאה להציג עיבוד חדש ומפתיע לקומדיה האלמותית של מולייר, "טרטיף". ההצגה, בבימויו של רוני ברודצקי, עולה בכיכובם של שחקנים מהשורה הראשונה, ביניהם דרור קרן, אולה שור סלקטר, נדב נייטס, אלעד אטרקצ'י, איה גרניט שבא, דויד בילנקה, גלעד שמואלי, חן גרטי וגלעד מרחבי. ניתן להזמין עכשיו כרטיסים להצגה של תיאטרון הקאמרי שממוקמת בתל אביב, ולצאת לחוויה קומית ובוגרת עם הקרובים אליכם.

טעימה קטנה מההצגה של תיאטרון הקאמרי "טרטיף"

אורגון, גבר אמיד בעל משפחה אוהבת, חש שחסרה לו משמעות רוחנית בחייו. יום אחד הוא מכניס לביתו את טרטיף, איש דתי אדוק מלא באמונה שמתנהג כאילו הוא אלוהים. אורגון מאמין לזה ומתייחס אליו כאילו הוא אל כל יכול ומעריץ אותו ללא סייג. אך לאחר שבני משפחתו לומדים להכיר אותו ובפרט בתו דורין, הם מזהים בו איש נוכל. הם מנסים לפתוח את עיניו של אורגון, אך ללא הצלחה. אורגון מסרב להאמין שאדם כל כך קדוש יכול להיות נוכל, וטרטיף מנצל את האמון שלו כדי להשתלט על ביתו ועל רכושו.
צוות השחקנים של "טרטיף" הוא מהטובים ביותר בישראל. דרור קרן מגלם את אורגון בצורה משכנעת ומלאת הומור, אולה שור סלקטר נהדרת בתור דורין החכמה והאמיצה, ונדב נייטס מצוין בתור טרטיף הנוכל.
מדובר בהצגה מצחיקה, מרגשת ומעוררת מחשבה. היא מעלה שאלות חשובות על אמון, אמונה וצביעות. מומלץ בחום לכל מי שאוהב הומור משובח בהצגה בוגרת ואיכותית, ללכת לראות את הקלאסיקה של תיאטרון הקאמרי, בהצגה המתאימה לכל המשפחה ולכל אחד.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

קומדיה מאת מולייר

תרגום: אלי ביז'אווי

בימוי: רוני ברודצקי

תפאורה: שני טור 

תלבושות: שירה וייז 

מוזיקה: מיכאל מושונוב ועומר ג'ונווה 

תנועה: תות מולאור 

תאורה: קרן גרנק 

ע. במאית: לי-אור שפירא

משתתפים: דרור קרן, אולה שור סלקטר, נדב נייטס, אלעד אטרקצ'י, איה גרניט שבא, דויד בילנקה, גלעד שמואלי, חן גרטי, גלעד מרחבי, עמית פרטוק

זמן ההצגה: שעה וחצי

מחפשים דרך להפוך את הערב הבא

לא בדיוק ההפקה שחיפשתם? טיקטאק כאן כדי להגשים לכם את החלום! עם מגוון אדיר של הצגות, הופעות סטנדאפ, קונצרטים ואירועים לכל המשפחה, אנו מציעים לכם חוויה בידורית שתתאים בדיוק לצרכים ולרצונות שלכם.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם