נסיך מצרים – פסח 2024

נסיך מצרים - פסח 2024

חג הפסח מגיע ועמו גם ההצגה המרהיבה שמבוססת על סיפור יציאת מצרים המוכר על שם נסיך מצרים. כל אדם מכיר את הסיפור על משה רבינו והיציאה מעבדות לחירות, אך הפעם תכירו את הסיפור בעיבוד חדש, מוזיקלי, צבעוני, שמח ומרגש לילדים. במיטב הכוכבים שילבו אותנו לאורך כל ההצגה וביניהם, רינת גבאי, אביעד בנטוב, גיא פרידמן, שמחה גואטה, אורטל עמר ועוד משתתפים רבים. אז בואו להנות מהצגת פסח הגדולה של שנת 2024 בסיבוב הופעות לכל הארץ.

בהצגה ניתן להתרגש ולהנות מסיפור יציאת מצרים בהפקה שכמותה עוד לא ראיתם! חוויה של פעם בשנה לכל המשפחה ובעיקר לילדים שישאירו להם זיכרון חיובית שלא ישכחו למשך הרבה מאוד שנים.

ההצגה מוצגת בצורה מופלאה ועיבוד מרהיב ואיכותי המעניק לנו את כל אירועי הסיפור המקורי, ההצלה של מרים אחות של משה רבינו שנשלח ליאור ובכך ניצל גזירת פרעה, בת פרעה שמחליטה לגדל את משה בבית הארמון ובעזרת זה הופך לנסיך מצרים לצד פרעה הצעיר. וכמובן שהעימות שלו מול פרעה למען בני ישראל שמוציא אותם מעבדות לחירות. הכל בהצגה אחת ובלתי נשכחת.

ביצועי הזמר, הריקוד, והמוזיקה משפרים את הסיפור ומעניקים לו תחושה מציאותית ומזוהה עם הסיפור. בנוסף, תקבלו על הבמה שחקנים נפלאים עם הרבה מאוד ניסיון על הבמה שמשדרגים ומעלים לנו את המופע בכמה רמות.

זמן ההצגה: שעה ו-10 דקות

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 2 – 12

בנוסף להצגות פסח לילדים, ניתן גם למצוא אצלינו באתר עוד עשרות הופעות גדולות וכרטיסים להצגות בכל הז'אנרים ובכל תיאטרוני הארץ.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם