נעמי ונורמה – הבימה

נעמי ונורמה - הבימה

ההצגה החדשה נעמי ונורמה בתיאטרון הקאמרי היא קומדיה חדשה מאת עירית קפלן ויואב בר לב, בכיכובן של רבקה מיכאלי ועירית קפלן. ההצגה מספרת את סיפורה של נעמי דקל, גרושה טרייה מאילת, שנאלצת לעבור למטולה ולטפל בנורמה שליין – קשישה בודדה ומרירה, עורכת דין בעברה, ומגרשת מטפלות סדרתית בהווה.

עלילת ההצגה

כשאיתן, הגרוש של נעמי, מגלה שהיא השאירה את בנותיהן עם חברה, הוא פונה לרווחה ומאיים לשלול ממנה את המשמורת עליהן. נעמי נאלצת למצוא פתרון מהיר, והיא מחליטה לעבור למטולה ולטפל בנורמה.

היחסים בין נעמי ונורמה מתחילים ברגל שמאל, שכן נורמה רגילה לגרש מטפלות תוך זמן קצר. עם זאת, לאט לאט הן מתחילות להכיר זו את זו טוב יותר, ומתפתחת ביניהן מערכת יחסים מיוחדת וקרובה.

זוהי קומדיה חדשה מאותם היוצרים שכתבו את ההצגה המצליחה "גאון בכלוב" עם עמוס תמם בקאמרי. הפעם, קפלן ובר לב יוצרים קומדיה נוספת, הפעם בכיכובה של רבקה מיכאלי.

 

ביקורת:

ההצגה זכתה לביקורות חיוביות רבות. המבקרים שיבחו את המשחק המצוין של רבקה מיכאלי ועירית קפלן, את הכתיבה המבריקה של קפלן ובר לב, ואת הבימוי המושלם של אודי בן-סימון.

ההצגה מצליחה להעניק משחק מצוין של כל השחקנים. רבקה מיכאלי מגלמת את דמותה של נעמי בצורה מרגשת ואנושית, ועירית קפלן פשוט מבריקה בתור נורמה הקשישה והסרקסטית. הכימיה בין השתיים על הבמה פשוט מוצלחת, והן מצליחות להעביר את מערכת היחסים המורכבת בין שתי הנשים בצורה יפהפייה ומשכנעת.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: תיאטרון הקאמרי

מאתעי רית קפלן ויואב בר-לב
בימוי: תמר קינן
תפאורה: אדם קלר
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
מוזיקה: דפנה קינן
תאורה: נדב ברנע
דרמטורגיה: שחר פנקס
ע. במאית: קארין סיגל
קרדיט לתמונה: אוהד רומנו
 
זמן ההצגה: שעה וחצי

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם