מיקי – עכבר העיר

מיקי – עכבר העיר

הפתעה גדולה בקרב הדור הצעיר, כי מיקי העכבר המדבר ואהוב הילדים מגיע אלינו מהמסך אל הבמה!
ההצגה נותן לנו סיפור מקסים וערכי המלמדת על חברות אמיתית בין עכבר לילדה בעולם קסום, כאשר הם ילמדו לשמוע, לחבק ולהעריך את הידידות שיש להם סביבם.
בהפקה מחודשת של תיאטרון הילדים הישראלי בהצגה מגשימת חלומות עבור ילדכם, ומעניקה להם זיכרון שילך איתם לעוד הרבה מאוד שנים.

בואו לצאת להרפתקה קסומה עם מיקי מאוס, כאשר העכבר מיקי מגיע לישראל בעזרת ספינת הקיטור הקסומה שלו שם הוא פוגש את אביגיל שאוהבת ומתרגשת מאוד מהמפגש איתו. מיקי מסביר לה על הרצון שלו לתקן את הגה הספינה ולפגוש את מיני. אביגיל לא נשארת אדישה ומחליטה לעזור למיקי לתקן את הספינה ולחזור למיני, ולא רק שהיא עוזרת למיקי במשימה, אלא גם לומדת בעצמה כמה חשוב להיות חברים ולתמוך זה בזה.

הצגת ילדים חיה, קסומה, קצרה ב 45 דקות של כיף, הרבה קצב, צבעוניות וחינוך ערכי שילמד את ילדכם שיעור חשוב בחיים של נתינה ואהבת חינם.

הפקה: תיאטרון הילדים הישראלי – תיאטרון הפארק

זמן ההצגה: 45 דקות

מומלץ לגילאים 2 – 6

אתר טיקטאק מציע לגולשים ולמשתמשים מבחר רחב של תכנים ותוכניות בילוי, המתאימים לכל סוגי האנשים ועם כל סוגי הז'אנרים. באמצעות העמוד הראשי שלנו ניתן לגשת לעולם שלם של הצגות ואירועים מרכזיים ברחבי הארץ. אז בואו לנצור את זמנכם באירועים חווייתיים ומרתקים בכל תחומי העניין.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם