מרציפנים הבימה ביקורת

מרציפנים הבימה ביקורת

מרציפנים היא הצגת תיאטרון בכיכובה של ליא קניג הידוע והמכורת כשחקנית תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה ישראלית. ההצגה מוצגת בתיאטרון הבימה. מאת המחזאית מאיה הפנר ובבימוי מור פרנק, שמעניקה לנו הצגת קומדיה מרה העוסקת ביחסים בין נשים, אהבה, אובדן ובגידה.

ניתן למצוא כרטיסים זמינים לרכישה והנחות בעזרת הקישור המופיע למעלה

טעימה קטנה מההפקה של תיאטרון הבימה "מרציפנים"

עלילת המחזה

עדה, אלמנתו של איש התיאטרון הנודע שמואל המרשלג, מתכננת ערב הוקרה לזכרו. ההכנות לאירוע מעוררות בה זיכרונות כואבים ומעמידות אותה בפני מציאות כלכלית קשה. כאשר רחל בלוך, כוכבת במה לשעבר ויריבתה המרה של עדה, מציעה לה סיוע כספי, נאלצת עדה להתמודד עם רגשות קשים ולקבל החלטות גורליות.

מרציפנים היא הצגה מומלצת לכל המשפחה ולכל מי שאוהב תיאטרון איכותי. משחק מצוין, בימוי מעולה ועלילה מרתקת. היא תשאיר אתכם עם זיכרון טוב גם לאחר שתסתיים.

מרציפנים ביקורת

ליא קניג נותנת הופעה מדהימה בתפקיד עדה, האלמנה. היא מצליחה להעביר את כל המורכבות והרגשות של הדמות בצורה אמינה ומרגשת. גילת אנקורי מצוינת בתפקיד רחל, היריבה, ומגישה דמות מרתקת ומעוררת סקרנות. אורי הוכמן משכנע בתפקיד הבן, וריקי בליך מקסימה בתפקיד חברה תומכת.

הבימוי של מור פרנק מצליח ליצור אווירה מיוחדת המשלבת הומור, דרמה ורגש. עיצוב התפאורה פשוט אך אפקטיבי, ותורם לתחושת האינטימיות של ההצגה. המוזיקה המקורית יפהפייה ומרגשת, ומשלימה את האווירה הכללית.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: תיאטרון הבימה

קומדיה מרה מאת: מאיה הפנר
בימוי: מור פרנק
קרדיט לתמונה: רדיי רובינשטיין
בכיכובה של ליא קניג
 
זמן ההצגה: שעה וחצי

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם