מני ממטרה והלהקה

מני ממטרה והלהקה

מני ממטרה, הכוכב האהוב על ילדים ומבוגרים כאחד, חוזר לבמה בהצגת ילדים חדשה ומרגשת בשם מני ממטרה והלהקה. ההצגה, בהפקת משגב עורי הפקות, מבטיחה להיות חוויה בלתי נשכחת לכל ילד וילדה, עם שירים מוכרים ואהובים, הומור, ריקודים והרבה מאוד צבע.

עלילת המופע

ההצגה מספרת את סיפורה של להקה צעירה וחברותית שמתכוננת לתחרות החיקויים הגדולה. במהלך ההכנות, הלהקה נאלצת להתמודד עם אתגרים רבים, ביניהם קשיים מוזיקליים, יריבויות פנימיות ואפילו מזימות זדוניות מצד גורמים חיצוניים. למרות הקשיים, מני והלהקה לא מוותרים. הם לומדים לחזק את החברות ביניהם, לעבוד יחד כצוות ולמצוא את הכוח הפנימי שלהם כדי להגשים את חלומותיהם. לאורך ההצגה, הילדים נחשפים לערכים חשובים כמו חברות, עבודת צוות, התמדה ואמונה בעצמך.

וכמובן שההצגה משלבת שירים מוכרים ואהובים של מני ממטרה, ביניהם אני מני ממטרה, שיר השמש, ילדון שלי קטן ועוד רבים. השירים מבוצעים בליווי תזמורת חיה ורקדנים מקצועיים, ויוצרים חוויה מוזיקלית מיוחדת שתגרום לילדים להתרגש מחוויה עוצרת נשימה.

ביקורת

ההצגה החדשה בהפקת משגב עורי הפקות, עלתה לאחרונה על במות התיאטרון ברחבי הארץ, והשאירה רושם חיובי על המבקרים. ההצגה, מני ממטרה ידוע כאחד שמשקיע ונותן את הנשמה על הבמה ולא מאכזב אף פעם את קהל הילדים, ולכן, אין לנו ספק שההצגה הזאת היא מופע חובה לכל ילד/ילדה ומומלצת ללכת עם כל המשפחה.

מפיק: משגב עורי הפקות בע"מ

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 2 – 7

זמן ההצגה: שעה וחצי, כולל הפסקה

קרדיט לתמונה: אושר פשינסקי, Avoxvision

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם