הכפר הברזילאי של קוגומלו | פסח 2024

הכפר הברזילאי של קוגומלו פסח 2024

הזדמנות נדירה מחכה לכם כי בפסח 2024, הכפר הברזילאי של קוגומלו פותח את שעריו ליומיים בלבד ול4 הופעות בהם כולם יוצאים לחוויה חד פעמית של פעם בשנה במופע של אקרובטיקה, קסם וצבעים עם מיטב הרקדנים, התפאורה והמוזיקה שהופעה אחת יכולה להכיל! וכמובן, בהשתתפותו של כוכב הילדים הידוע, קוגומלו שיוביל את ההופעה לאורך כל הדרך.

אל תחמיצו את הפסטיבל הברזילאי הכי גדול בישראל לילדים ולכבוד פסח 2024 הולך להיות יומיים של צבעים, מוסיקה, ריקודים וקסם בכפר הברזילאי של קוגומלו.

את ההופעה יוביל לאורך כל הדרך כוכב הילדים קוגומלו בפארק אקולוגי הוד השרון בתכולה של 500 איש.

מגיעה עם כל הצבעים הטובים: ביצועים מרהיבים, תזמורת חיה, האווירה הברזילאית ואקרובטיקה של קוגומלו וחבריו המשוגעים. בנוסף, מעבר למופע המרתק, תוכלו להתרגש עם המאסטר קפוארה קוגומלו, לשחק וליצור בפינות היצירה המיוחדות, ואף לצלם את עצמכם עם הדמויות הברזילאיות המצחיקות וגם עם הכוכב הראשי, קוגומלו.

מומלץ לרכוש כרטיסים מראש, כי המספרים מוגבלים ונרכשים במהירות!

זמן ההופעה: שעתיים וחצי

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 2 – 12

במידה ואזלו הכרטיסים להופעה של קוגומלו או שאתם מחפשים הצגה אחרת ללכת עם הילדים והמשפחה שלכם, אז תנו להציע לכם מגוון רחב של הצגות ומבחר הצגות פסח הכי חמות והכי נרכשות שיש בישראל!

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם