החופש של ג'קי ביקורת

החופש של ג'קי ביקורת

דרמה קומית חדשה מאת המחזאית חנית גולי, המוצגת בתיאטרון בית ליסין. ההצגה מספרת את סיפורה של ג'קי, אסירה משוחררת שחולמת להצליח כקומיקאית סטנד-אפ. בתקופה בכלא, ההומור שלה היה מקור נחמה עבורה ועבור חברותיה האסירות. אך עם שחרורה, היא מגלה שהחיים בחוץ קשים בהרבה ממה שחשבה.

טריילר קצר מההצגה של תיאטרון בית ליסין "החופש של ג'קי"

עלילת ההצגה

ג'קי מגלה שאין לה לאן ללכת. הגבר שהבטיח לחכות לה בגד בה, ואמה הקשישה מכרה את בית ילדותה. היא מנסה להגשים את חלומה להפוך לקומיקאית, אך נתקלת בסירובים ודחיות. היא מרגישה אבודה ובודדה, וחולמת לחזור לחיים "הבטוחים" של הכלא.

אלא שמערכות האכיפה והמשפט לא מוכנות לאפשר לה לחזור לכלא. ג'קי נאלצת להתמודד עם המציאות הקשה של החיים בחוץ, ולמצוא דרך חדשה להגשים את עצמה.

החופש של ג'קי היא הצגה מצחיקה, מרגשת ושנותנת לנו זווית קצת שונה להסתכל על החיים האלה. היא מדברת על קשיי ההסתגלות לחיים מחוץ לכלא, ועל היכולת להגשים חלומות.

הביקורת

ההצגה הצליחה להשיג מהמבקרים ביקורות חיוביות רבות. שיבחו את המשחק המעולה של השחקנים ושל השחקנית לירית בלבן באופן אישי, את הבימוי ואת הכתיבה החכמה והמדוייקת. רבים מהם ציינו שההצגה מצליחה לגעת בנושאים קשים בצורה הומוריסטית וקלילה.

החופש של ג'קי היא הצגה מומלצת לכל מי שמחפש הצגה מרגשת, מצחיקה ומעוררת מחשבה. היא תעורר בכם צחוק, דמעות ומחשבה רבה.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיקים:
תיאטרון בית ליסין
היכל התרבות ראשון לציון
היכל תיאטרון מוצקין

דרמה קומית חדשה מאת חנית גולי
 בימוי: עידו רוזנברג
תפאורה: סבטלנה ברגר
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
מוזיקה: ניר לוגסי
תאורה: קרן גרנק
ע. במאי: כרמל כהן/נעם ביצור

זמן ההצגה: שעה ו-40 דקות

מחפשים דרך להנות מערב תרבות איכותי עם המשפחה או החברים? רוצים לחוות הצגה אחרת של תיאטרון בית ליסין? אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל ההצגות והאפשרויות להופעה מהסוג הזה.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם