קרייזי לאב

קרייזי לאב

חובבי מוזיקה קלאסית? מתגעגעים לימי הזוהר של שנות ה-60? אל תפספסו את המופע קרייזי לאב, מחווה מרגשת לאחד מגדולי הזמרים והיוצרים בכל הזמנים – פול אנקה. ניתן למצוא בהמשך המאמר כרטיסים למופע, על מה הוא יהיה, טריילר קצר ופרטים נוספים.

טעימה קטנה מהמופע של מוזס סי שר פול אנקה "קרייזי לאב"

עלילת המופע

קרייזי לאב הוא מסע מוזיקלי מרתק המקביל את הקריירה המטאורית של אנקה, החל מימיו הראשונים ככוכב נוער כובש לבבות ועד להצלחתו המאוחרת ככותב שירים עבור גדולי האמנים. לאורך המופע ייהנו הצופים ממסע נוסטלגי בין מיטב להיטיו של אנקה, ביניהם "דיאנה", "נער בודד" ו"הניחי ראשך על כתפי".

את דמותו של אנקה מגלם הזמר המוכשר מוזס סי, הידוע מהופעתו המרשימה בתור אלביס. סי, בליווי להקתו המיומנת, מצליח להעביר בצורה מושלמת את הסגנון הייחודי של אנקה, ומביא את הקהל לחוות מחדש את הקסם של המוזיקה האלמותית.

קרייזי לאב הוא הרבה יותר מעוד מופע מחווה. זוהי חוויה בלתי נשכחת שתיקח אתכם חזרה בזמן ותזכיר לכם למה פול אנקה נחשב לאחד מגדולי המוזיקאים בכל הזמנים. אז בואו להצטרף למסע מוזיקלי נוסטלגי, ליהנות מביצועים מרגשים ולכבד אגדה מוזיקלית.

זמן המופע: שעה וחצי

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם