הקומדיה על שוד הבנק

הקומדיה על שוד הבנק

הפקת ענק של תיאטרון הקאמרי מביא לנו הצגה מצליחה וחמה שנעשת כבר בתיאטרון העולמי, אל במות התיאטרון בישראלי! הצגה מצחיקה באופן לא רגיל עם מיטב השחקנים והאומנים האהובים בישראל, וכמובן עם תפאורה ותקציב שלא תמצאו בכל הצגה! ניתן למצוא כאן כרטיסים בסבב הופעות שמגיעות אליכם בתל אביב ובכרמיאל שבצפון. כל הפרטים וכל מה שאתם צריכים לדעת על ההצגה כאן אצלנו.

הסיפור מתמקד על – "שלומיאלית" קבוצת פושעים מנוסים, כאשר הם מחליטים לצאת למשימה חדשה ומאתגרת, לשדוד יהלום יקר ערך שמופקד בבנק המרכזי של העיר. אך התוכנית המדוקדקת מתבררת כטעות גדולה כשהם נתקלים במרדפים מופרעים, רגעים לא צפויות ומצבים של חילופי זהויות. ואם זה לא מספיק, כשהכל נראה אבוד מתחילה גם התפתחות של משולש אהבה סוער בין הדמויות.

כל זה קורה באווירה ושילוב של הומור משובח ואיכותי! אז נשאלת השאלה מי יצליח להשיג את היהלום המבוקש?! ומה המחירים שיגבו מקבוצת הפושעים?!

הפקה חדשה של תיאטרון הקאמרי שחושפת את הקהל לחוויה תיאטרלית מושקעת, ייחודית וקורעת מצחוק. הצגה מומלצת שלא ראיתם כמותה! המכוונת ומתאימה לכל המשפחה, לזוגות שיוצאים ובעיקר לאנשים שאוהבים קומדיה שטוטית וחובבים אמנות תיאטרלית, לכל אותם אנשים, המופע הזה הוא בשבילכם.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

בימוי: אמיר י. וולף

תפאורה: נטע הקר

 תלבושות: שירה וייז

 מוזיקה: יצחקי פרנקו

 תאורה: קרן גרנק 

תנועה: עוז מורג 

ע. במאי: לי-אור שפירא

תרגום: דורי פרנס

בהשתתפות: ערן מור, יניב סויסה, אוהד שחר, נעמה שטרית, אלון סנדלר, נדב אסולין, כינרת לימוני, נדב עדר / תום חודורוב, עופרי ביטרמן / גלעד מרחבי

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם