דירה להשכיר הצגה

דירה להשכיר הצגה

הצגה המבוססת על ספר הילדים האהוב מאת לאה גולדברג, דירה להשכיר הצגה מוזיקלית מרהיבה המביאה אל הבמה את סיפורם של חיות מדברות המחפשות בית חדש. ההצגה, בבימויו של רונן גולדפרב ובכיכובם של שחקנים מוכשרים, מציעה חוויה חד פעמית לכל המשפחה, עם שירי ילדים ותפאורה מרשימה וצבעונית.

 

קצת על ההצגה

ההצגה מספרת את סיפורה של דירה ישנה ומוזנחת, העומדת ריקה ומחפשת דיירים חדשים. בעלי החיים השונים, ביניהם כלב, חתול, עכבר, יונה ואחרים, מגיעים אחד אחרי השני כדי לבדוק את הדירה ולבחון אם היא מתאימה להם. כל בעל חיים מביא איתו את הייחודיות שלו ואת הצרכים שלו, ומתעורר ויכוח סוער סביב השאלה מי ראוי לגור בדירה. אז נשאלת השאלה מי תקבל את הדירה המושכרת? ובמה זה יעלה עבור הזוכה?

בנוסף, הדיון בין בעלי החיים מעלה נושאים חשובים כמו קבלת האחר, סובלנות, שיתוף פעולה וחברות. במהלך ההצגה, לומדים הילדים שכל אחד הוא שונה וייחודי, ושיש מקום לכולם בעולם.

לסיכום, ההצגה מעבירה מסרים חשובים על קבלת האחר, סובלנות וחברות, והיא דרך נהדרת ללמד ילדים ערכים חשובים לחיים. אז בואו להשתתף ולהנות מהצגת ילדים חינוכית ומרגשת שתשאיר חותם בריא לזיכרון הילד/ה.

ביקורת אישית

בדעתנו האישית אנחנו ממליצים בחום לכל ההורים לקחת את ילדיהם לצפות בהצגה דירה להשכיר. זו בהחלט חוויה שכל הילדים יהנו ממנה.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיקים:
התיאטרון שלנו ותיאטרון נדנדה
 
עיבוד ובימוי: רונן גולדפרב פלד
תפאורה והפקה: ניב מנור
לחנים וניהול מוסיקלי: ליאת פרלוב מאירי
תלבושות ומסיכות: אלה קולסניק
שחקנים: תמר שטיין/ מיכל  אטלס, בטי קושצ'י/ חן בר, הילה ירחי/ שירלי לילו, סיון קינר/ אמיליה רביד, ירון מנשה/ תום אידלסון
 

הצגת התיאטרון דירה להשכיר מתאימה לילדים בגילאי 3-9.

להלן כמה פרטים נוספים על המופע:

  • זמן ההצגה: כ-60 דקות
  • מחיר כרטיס: 75-99 ש"ח
  • ניתן לרכוש כרטיסים באתר האינטרנט של בראבו בלחיצת כפתור לקישור המופיע למעלה.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם