שידוך הבימה

שידוך הבימה

תיאטרון הבימה מציג לקהל הרחב את ההצגה שידוך, שנחשב לעוד מחזה תרבותי המעלה תהיות בעולם הדת והמוסר, חושף עולמות אפלים ומורכבים בשידוכים אצל הקהילה הדתית. כאשר סודות מתגלים ומאיימים על האהבה של הזוג הצעיר הם יצטרכו למצוא פתרון לכל בעיות חסרות המזל שלהם. כרטיסים להצגה זמינים עכשיו לרכישה בתיאטרון הבימה שבתל אביב.

טעימה קטנה מההצגה"שידוך"

העלילה סובבת סביב אירוסיה של בת הרב עם בחיר ליבה כאשר הם מתחילים להתפרק ולחשוף את הפערים העמוקים שבינם, השידוך הופך לבעייתי הרבה יותר והזוג המאוהב נמצא בסכנת פרידה.

המחזה מצליח להעביר את המסר בדרך רגישה ומעוררת מחשבה, משאיר את הקהל עם שאלות עמוקות וחשובות. הבימוי המקצועי של אלדר גוהר גרויסמן מעלה את ההצגה רמה קדימה של יצירתיות ועומק, מבלי להשאיר את הצופים בשקט ושיממון. בנוסף, השידוך היא יצירת תיאטרון המתמקדת בפערים הגדולים בין עולם החילוני והגשמי לבין עולם הדת והמסורת. בואו להנות מהצגה מומלצת ועטורת שבחים של תיאטרון הבימה, בחוויה תרבותית מרתקת, מרובת משתתפים המתאימה למבוגרים וכמובן שעבור כל המשפחה.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: תיאטרון הבימה

מאת: רובי פורת שובל

בימוי: אלדר גוהר גרויסמן

בהשתתפות: רובי פורת שובל, פיני קדרון, הגר טישמן, רותי לנדאו, עמוס בוארון, אורי מחרז, דוית גביש, יעל לבנטל/ שירן הוברמן, שמוליק כהן, טל קלאי, דניאל סליצר, מור חנסון, דביר מזיא

זמן ההצגה: שעה וחצי

אם אתם מחפשים אירועים בתחום התרבות והבידור בנוסף להצגות מבוגרים, קהילת טיקטאק המקום המושלם בשבילכם! אלפי כרטיסים להופעות גדולות בכל הז'אנרים המעניינים והמרתקים מבלי לחשוב או לדאוג מהמרחק.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם