פיטר פן ההצגה

פיטר פן ההצגה

ההצגה פיטר פן של התאטרון הקלאסי לילדים היא עיבוד מרהיב וקסום לסיפורו הקלאסי של ג'יימס מתיו בארי. הסיפור עוקב אחר הילד הנפלא והקסום, פיטר פן, שאינו מתבגר לעולם, ועלילותיו המרתקות בארץ "לעולם לא" לצד ילדי משפחת דארלינג והילדים האבודים.

עלילת ההצגה

ההצגה לוקחת את הצופים למסע מופלא בארץ "לעולם לא", מקום מסתורם של הילדים האבודים. פיטר פן, נלחם בשודדי הים האכזריים ובראשם קפטן הוק, הנרדף על ידי התנין, אויבו המושבע. העלילה מלאה בהרפתקאות מרתקות ומצבים קומיים רבים שגורמים לקהל לפרוץ בצחוק ולהנות מחוויה בלתי נשכחת. בסופו של דבר, הסוף נגמר בטוב כאשר כל הדמויות חוזרות הביתה בשלום, ופיטר פן הילד הנצחי, חוזר למקומו כמו באגדה המופרסמת.

פיטר פן ההצגה של התאטרון הקלאסי לילדים היא הזדמנות מופלאה לקחת את המשפחה להרפתקה קסומה ומרגשת. עם עלילה מרתקת, דמויות אהובות ומצבים קומיים רבים, המופע מבטיח חוויה בלתי נשכחת לכל הגילאים ובעיקר לצעירים. ההקפדה על הנחיות בטיחות ושירות איכותי מבטיחים שכל אחד יוכל להנות מהמופע בנוחות ובבטחה. הזמינו כרטיסים מראש, והכינו את עצמכם למסע מרתק בארץ "לעולם לא" עם פיטר פן והחברים!

מפיק: התיאטרון הקלאסי

זמן ההצגה: שעה, כולל הפסקה

מומלץ לגילאים 3 – 9

חל איסור על הכנסת עגלות לתוך האולם מטעמי בטיחות 

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

הצגות הילדים שלנו מותאמות במיוחד לקהל הצעיר, ומבטיחות חוויה מרתקת ומהנה לכל המשפחה. הן משלבות בתוכן של שירי ילדים, ריקודים קצביים, תפאורות צבעוניות וכל זאת תוך הקפדה על ערכים חינוכיים במיוחד עבור ילדכם.

 

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם