אמצע בית ליסין ביקורת

אמצע בית ליסין ביקורת

הצגה של תיאטרון בית ליסין, מעלה שאלות נוקבות על חיי הנישואים במאה ה-21. דרך סיפורם של זוג נשוי באושר לכאורה כבר 20 שנה, המחזה בוחן את המניעים וההשלכות של מערכות יחסים רומנטיות בעידן הדיגיטלי, שבו האינטימיות הפכה לקשה מתמיד להשגה.
אמצע – דרמה מרגשת מאת דייויד אלדרידג'

טריילר קצר מההצגה של תיאטרון בית ליסין "אמצע"

ביקורת של קהל

ההצגה זכתה לביקורות משבחות רבות. המבקרים שיבחו את הכתיבה המבריקה, הבימוי המוקפד והמשחק המצוין של דגן וקריאף. רבים מהם ציינו שההצגה מעוררת מחשבה, מרגשת ומצליחה לרגש בנושאים אנושיים בצורה אותנטית. רבים מהצופים מצאו את עצמם מזדהים עם הדמויות ומתרגשים יחד איתן לאורך ההצגה. אמצע מומלצת לכל מי שמעוניין לחוות חוויה תיאטרלית עם פסיכולוגיה רגשית מדויקת.

קצת ביקורות מהקהל:

  • "הצגה מרגשת ומעוררת מחשבה. לא יכולתי להוריד את העיניים מהבמה."
  • "משחק מדהים של מיה דגן ואמיר קריאף. הצגה שגרמה לי לצחוק, לבכות ולחשוב."
  • "הצגה חובה לכל מי שנמצא בזוגיות. נותנת הצצה כנה ומעוררת מחשבה למציאות של חיי הנישואים."
  • "הצגה מרגשת ויפה. עשתה לי חשק לדבר עם בן/בת הזוג שלי על כל מה שעובר עלינו."

 

עלילת ההצגה

במרכז ההצגה עומדים דניאל (קריאף) ואיה (דגן), זוג שנראה מושלם מבחוץ. יש להם בית יפה, ילדים מקסימים וקריירה משגשגת. אך מתחת לפני השטח, חייהם המשותפים סדוקים.

יום אחד, איה מתוודה בפני דניאל על סוד אפל שסחבה שנים רבות. הווידוי הזה מטלטל את יסודות מערכת היחסים שלהם ומאלץ אותם להתמודד עם שאלות קשות על אהבה, בגידה, אמון ומהות הקשר הזוגי.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: תיאטרון בית ליסין

תרגום: עידו ריקלין
בימוי: 
איה קפלן
תפאורה ותלבושות: 
סבטלנה ברגר
מוזיקה: שאול בסר
תאורה: 
קרן גרנק
תנועה: 
עמית זמיר
ע. בימוי: 
נועם פלג
משתתפים: 
מיה דגן, אמיר קריאף

זמן ההצגה: שעה וחצי

 

רוצים לצאת מהשגרה ולפנק את עצמכם בערב מיוחד? אנחנו כאן כדי להפוך את החלומות שלכם למציאות! במידה ואתם מחפשים את ההצגות ואירועים המושלמים לטעמכם, רוצים לקחת את המשפחה למופע משעשע או מתכננים ערב בלתי נשכח עם מוזיקה חיה, טיקטאק הוא המקום בשבילכם.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם