חיפזון וזהירון – פסח

חיפזון וזהירון - פסח

הפקת ענק נוספת של חיפזון וזהירון בפסח 2024 שנחשב לאחד מהאירועים הגדולים של חודש מרץ המבוסס על סיפור יציאת מצרים רק קצת שונה, עדכני ומודרני. בפסח הזה כולם מוזמנים לחוות את הסיפור המרגש והמלא קסם המספר על יציאת בני ישראל ממצרים בידי משה רבנו, וכל זאת בצורה מרהיבה ומרגשת. הצגה חינוכית לילדים אך גם מותרת ורצויה ללכת עם כל המשפחה לאווירה מיוחדת וחד פעמית.

פרומו קצר למחזמר "חיפזון וזהירון – סיפור יציאת מצרים"

העלילה מספרת על חיפזון וזהירון, ילדי השכונה האהובים, שמוצאים לפתע תיבה של משה רבנו בעקבות הנקיונות לפסח. חיפזון וזהירון מבינים וחושבים שזה גילוי עדכני לסיפור יציאת מצרים ומחליטים לצאת למסע מרתק בארץ מצרים, בו הם מגלים ופוגשים את כל הדמויות המרכזיות מהסיפור המקראי שהמטרה הראשית שלהם היא למצוא את משה רבינו. שאר תושבי השכונה בהם (טישו, צ'יקו וטופי ורמזוריקו) מגלים את הפתק שהשאירו השניים לפני שיצאו למצרים ומבינים שהם עושים טעות ומחליטים לצאת גם למצרים כדי לעצור את חיזפון וזהירון ולהחזיר אותם הביתה.

המחזמר מצליח לשלב בתוכו את האירועים המרכזיים מהסיפור המקראי, כגון העינויים במצרים, ים סוף שנחצה לשניים, והמסע במדבר, בצורה מרהיבה ומרתקת. הילדים יכולים להיכנס לנעליים של הדמויות המרכזיות ולהתחבר לעולם המקרא בצורה ייחודית ומרתקת.

המחזמר יוצר אווירה חגיגית לכבוד חג הפסח, המשלב בתוכו רגעים של מתח, רגשות, ושמחה. הוא מומלץ מאוד לכל המשפחה, הצופים יוכלו לחוות את הסיפור המרגש והקלאסי בצורה חדשה וקסומה, דרך מופעי ריקוד, זמר, ותיאטרון שיעבירו את המסר לסיפור יציאת מצרים בצורה מציאותית מאוד.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: חיים גוזלי

מפיק ראשי ולחנים: חיים גוזלי

מחזה: מאיה גוזלי

בימוי: עופר שפריר

עיבודים מוסיקלים: יובב שליט

תלבושות: אלה קולסניק

עיצוב תפאורה: בתיה סגל ומיכאל פיק

בהשתתפות: יפעה מימון הר-קט, רונה בקרמן, שירלי לילו, הילית דייטש שני, שגיא לוי, מתן קליגר, יובל שטרן

צילום: שי הנסב

מומלץ לגילאים 3 – 10

זמן ההצגה: שעה וחצי, כולל הפסקה

ההפקה אינה מתחייבת שהשחקנים המופעים בתמונה ו/או בפוסטר ו/או בסדרה המשודרת בהכרח יופיעו בהצגה

אם אתם מחפשים הצגה אחרת ושונה לילדים שלכם אז תנו לנו להציע עבורכם מגוון רחב של הצגות ילדים לכל הארץ ועם כל ההפקות הגדולות והאהובות ביותר בישראל.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם