דתילונים – תיאטרון בית ליסין

דתילונים - תיאטרון בית ליסין

בואו להכיר את ההצגת הקומדיה רומנטית החדשה מאת טל אידיסיס וטל צ'רנובסקי בבימויו של עידו רוזנברג, עולה בימים אלה בתיאטרון בית ליסין בתל אביב. ההצגה דתילונים מושקעת ואיכותית מאוד ומביאה לנו את מיטב השחקנים האהובים כמו: עופר חיון, טל צ'רנובסקי, טל אידיסיס ועוד…

עלילת ההצגה

ההצגה מספרת את סיפורם של דפנה ואביחי, זוג צעיר תל אביבי שחיים חיים מלאים בתשוקה והנאות. דפנה, מפיקת אירועים ומסיבות, ואביחי, מוזיקאי מצליח, נראים כמו הזוג המושלם. אלא שמתחת לפני השטח, דפנה מרגישה צורך עמוק יותר בחייה. היא מחפשת משמעות, חיבור רוחני, אולי אפילו אמונה.

המצב מסתבך עוד יותר כאשר דפנה פוגשת את יואב, בחור דתי חמוד וטוב לב. דפנה נמשכת לאורח חייו של יואב, לתמימות שלו ולאמונה שלו. היא מתחילה לחקור את הדת ואת המסורת, ומגלה עולם חדש לגמרי. בינתיים, אביחי מרגיש מאויים מהקשר החדש של דפנה. הוא לא מבין את הצורך שלה באמונה, ומרגיש שהיא מתרחקת ממנו.

דתילונים היא הצגה מצחיקה, מרגשת ואיכותית מאוד. ההצגה מעלה שאלות חשובות על הזהות שלנו ועל המקום שלנו בעולם, ומזמינה את הצופים לחשוב על האמונות שלהם ועל מה שחשוב להם באמת.

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: תיאטרון בית ליסין

בימוי: עידו רוזנברג
תפאורה: רועי וטורי
תלבושות: אביה בש
מוזיקה: אלעד אדר
תאורה: קרן גרנק
ע. במאי: אלון קטן
משתתפים: עופר חיון, טל צ'רנובסקי, טל אידיסיס, אורנה רוטברג, חי מאור
קרדיט לתמונה: גבריאל בהרליה

זמן ההצגה: שעה ו-40 דקות

מחפשים להנות מאוד הצגות בהפקת תיאטרון בית ליסין? כידוע אחד התיאטרונים המובילים בישראל, מציע מגוון רחב של הצגות, אירועים ומופעים לכל סוג קהל. בין אם אתם מחפשים קומדיה קלילה, דרמה מרגשת, הצגה קלאסית או מופע מוזיקלי סוחף, כאן, באתר טיקטאק אנחנו נרכז עבורכם את כל ההצגות הרלוונטיות של תיאטרון בית ליסין, וכל מה שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצגה שהתחברתם אליו ולרכוש כרטיסים עכשיו.

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם