הצמה של אבא

הצמה של אבא

הצמה של אבא, הצגה חדשה מאת המחזאים הנודעים אמנון לוי ורמי דנון, עולה בימים אלו בהפקת תיאטרון ארצי ובכיכובו של איציק כהן. ההצגה, שבימויה עטור השבחים רוני פינקוביץ', מבטיחה ערב תיאטרון מרגש, נוגע ללב ומעורר מחשבה, העוסק בנושאים של משפחה, זהות, אהבה, אובדן והתמודדות.

עלילת המחזה

במרכז העלילה עומדת משפחת ספיר, משפחה מזרחית מודרנית המתמודדת עם מחלתו הסופנית של עזרא, האב. סביב מיטת חוליו מתאספים בני המשפחה: אדל, האישה המסורה; ויקטור, הבן הבכור, מקור גאוותו של האב; פרידה, הבת הנכה; ואמיר, הבן הצעיר והמורד, שנעדר מהתמונה.

ככל שהמחלה מתקדמת, נחשפים סודות וכאבונים מעברה של המשפחה, ויחסיהם המורכבים של בני המשפחה זה עם זה עולים על פני השטח. עזרא, האב הגוסס, נאלץ להתמודד עם שאלות קשות על חייו, בחירותיו והשפעתן על משפחתו. במקביל, ילדיו מתמודדים עם רגשות של אשמה, כעס, אהבה וחמלה, תוך שהם מנסים להיפרד מאביהם ולהתמודד עם העתיד הלא ידוע.

 

ביקורת להצגה

הצמה של אבא היא הצגה מומלצת לכל מי שמעוניין בחוויה תיאטרונית מרגשת, מעוררת מחשבה ומלאת אנושיות. ההצגה עוסקת בנושאים אוניברסליים שנוגעים לכל אחד מאיתנו, והיא עושה זאת בצורה רגישה, עמוקה ומלאת כבוד. ההצגה מוצגת בימים אלו ברחבי הארץ. ניתן למצוא מידע נוסף על מועדי ההצגות ועל רכישת כרטיסים באמצעות הקישור המופיע למעלה.

 

קרדיטים, תודות ואנשי צוות

מפיק: תיאטרון ארצי

התיאטרון הארצי מיסודו של סמי לוי גאה להציג הצמה של אבא

מאת: אמנון לוי ורמי דנון
בבימויו ובכיכובו של איציק כהן
מחזה: אמנון לוי ורמי דנון ז"ל
מוסיקה: אוהד בן אבי
עיצוב תפאורה: לילי בן נחשון
עיצוב תלבושות: הילה נבט
עיצוב תאורה: ברוך שפיגלמן
עיצוב פאות: אירנה סגל
ע. במאי: שירן מעוז

שחקנים:
איציק כהן
דויד שאול
אוולין הגואל/ פזית ירון מינקובסקי
אסף פרי/נדיר אלדד
אלמה דישי
דניאל כהן
ארז רגב

קרדיט לתמונה: יוסי צבקר
זמן ההצגה: שעה וחצי

טיקטאק (ticktak.co.il) אינו משרד כרטיסים. האתר מספק אך ורק קישורים לאתרים חיצוניים העוסקים בממכר כרטיסים להצגות, פסטיבלים והופעות באשר הם, אין לנו כלל אחריות בכל נושא בעניין.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטלגרם